septiņvietīgs kemperis| Autonoma-V

Papildinājums kemperu autoparkā – septiņvietīgs kemperis Renault XGO Dynamic 39

Mūsu kemperu parku papildinājis pilnīgi jauns (2015. gada) moderns SEPTIŅVIETĪGS kemperis Renault XGO Dynamic 39 uz jaunākā Renault Master modeļa bāzes.

Tehniskie parametri

Auto kļuvis vēl dinamiskāks, taču vienlaikus arī taupīgāks. Turbodīzeļa dzinējs ar divām turbīnām nodrošina teicamu paātrinājumu gan pilsētas satiksmē, gan pa autostrādi. Kempera auto teicami jūtas kalnu pārbraucienos. Kemperis ir videi draudzīgs, tas atbilst stingrākajām Euro-5 normām.

Kempera aprīkojums

Kemperī, protams, ir nepieciešamais komforta aprīkojums – plīts, ledusskapis, siltais un aukstais ūdens, tualete, atsevišķa duša, kondicionieris, autonomais salona sildītājs, kas ļaus doties neaizmirstamos un emocijām bagātos ceļojumos saglabājot komfortu, drošību un vienlaikus ietaupot līdzekļus uz viesnīcu rēķina. Kempera auto ir aprīkots arī velosipēdu turētāju. Septiņvietīgs kemperis īpaši svarīgs būs tiem, kuri vēlas ceļot kuplā ģimenes vai draugu pulkā.

Septiņvietīgs kemperis attēlos

Ar kemperi uz kalniem slēpot!

Kemperu noma LatvijaAr kemperi uz kalniem slēpot!

Kemperis parasti tiek uzskatīts par ideālu transporta līdzekli tūrisma braucienam vasarā, bet, vai tas ir piemērots ceļošanai ziemā?

Vēlies doties slēpot uz lielajiem kalniem, bet lidmašīnas biļete dārga, savukārt vieglajā auto vai mikroautobusā bagāžas ietilpība limitēta. Te nu kemperis ir tieši laikā un vietā!

Kemperī var salikt visu – gan slēpes, gan ekipējumu, gan pārtiku.

Ceļojot uz kalnu, nav problēmu kemperī pārlaist nakti, autonomais gāzes sildītājs ir gana jaudīgs, un komfortabla gaisa temperatūra tiks nodrošināta.

Arī uz vietas slēpošanas kūrortā savs transports bez papildus maksas ir noderīgs. Ar kemperi vari pēc slēpošanas aizbraukt uz akvaparku, vari aizbraukt ekskursijā uz tuvējo pilsētu, vari arī pameklēt attālāku kalnu, uz kuru nekursē ski-buss.

Dzīvošanai kalna pakājē gan ziemā kemperis nebūs pats piemērotākais, jo ūdens  dušas kabīnē ziemas laikā necirkulēs. Taču kemperis sniedz iespēju atrast lētākas naktsmājas attālāk no kalna, savukārt transporta neatkarība būs nodrošināta.

Sūti pieprasījumu uz info@autonoma-v.lv, zvani 29 233 761, un uzzini par iespēju izīrēt kemperi savam ziemas slēpošanas piedzīvojumam! www.autonoma-v.lv

 

 

5 lietas, kuras jāņem vērā ceļojot ar kemperi! | Kemperu noma

5 lietas, kuras jāņem vērā ceļojot ar kemperi! | Kemperu noma

5 lietas, kuras jāņem vērā ceļojot ar kemperi! | Kemperu noma Autonoma-V

5 lietas, kuras jāņem vērā ceļojot ar kemperi!

Ceļošana ar kemperi dod iespēju  ietaupīt līdzekļus uz viesnīcu un ēšanas izmaksām, tomēr jāņem vērā daži padomi, kurus ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš plāno ceļot izmantojot kemperu nomas pakalpojumus.

1. Plāno kempera rezervāciju laicīgi

It sevišķi vasarā, kad iestājas atvaļinājumu laiks un laikapstāķli lutina, iznomā kemperi laikus. Tādā veidā būsi drošs, ka saņem labāko piedāvājumu par lētāko cenu, izvairīsies no tā, kad kāds cits pēdējā brīdī jau rezervē kemperi un steigā nākas meklēt citus piedāvājumus, kas sezonas ietekmē var būt dārgāki, jo labākie piedāvājumi jau pazuduši. Kā arī pēdējā brīdī iznomājot, būs mazāk laika ceļojuma plānošanai, tāpēc plāno laicīgi!

2. Iepazīsties ar kempera īres nosacījumiem un aprīkojumu

Noskaidro vai īres cenā ir iekļauts KASKO un OCTA Eiropā, ja plānojat doties pa Eiropas Savienības valstīm. Vai aprīkojumā ir gāzes baloni un tualetes šķidrums. Piemēram, mūsu kemperu nomā KASKO un OCTA Eiropā (NVS valstīm jāapdrošina atsevišķi), kā arī divi gāzes baloni un šķidrums tualetei ir iekļauti standarta cenā.

3. Ņem vērā kempera izmērus

Kemperis nav automašīna ar kuru lielākā daļa klientu pārvietojas ikdienā, tāpēc svarīgi ir zināt kemperu augstumu, kurš var būt līdz 3m un pat vairāk, to svarīgi zināt braucot pazemes un daudzstāvu stāvvietās, zem mazākiem tiltiem utt. Noskaidro arī kemperu garumu, kas noderēs parkojoties.

4. Saņemot kemperi īrē iepazīstieties ar to un iekārtojiet savas mantas

Veltiet laiku sākumā, lai apskatītu kemperi un iekārtotu savas mantas, lai pēc tam ceļojuma laikā viss ir pa rokai un nav jāmeklē.

5. Pirms ceļojuma iepazīstieties ar valstīm, kur dosieties un to ceļu satiksmes noteikumiem.

Pirms dodaties ceļojumā veltiet laiku izpētei, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu no citu valstu ceļu policijas. Iespējams noderīgu informāciju varēsiet atrast šeit: http://www.eurocampings.co.uk/ Eiropas Kempingu tīklā.

Ja Jums ir savi ieteikumi, droši dalieties ar tiem mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/autonomav.lv